Wybierz Bałtyk. Wybierz Mielno. Wybierz pole namiotowe Rotunda!

Mielno to miejscowość położona w województwie zachodniopomorskim, niedaleko Koszalina, nad samym Bałtykiem oraz jeziorem Jamno. Lokalizacja sprawia, że miejscowość ta jest bardzo atrakcyjna turystycznie. Oprócz wypoczynku na plaży możemy tu zaplanować również zwiedzanie ciekawych zabytków takich jak: kościoła pw. Przemienienia Pańskiego, parku dworskiego z przełomu XVIII i XIX wieku, willi przy ulicy Kościuszki 11 czy też pensjonatu przy ulicy 1 maja 13, który jest budynkiem drewnianym zbudowanym na początku XX wieku.

Dobra lokalizacja to podstawa udanych wakacji

Chcielibyśmy zaprosić Państwa na nasze pole namiotowe w Mielnie, które znajduje się  bardzo blisko pięknej, piaszczystej i szerokiej plaży. Niedaleko głównego deptaku, na którym znajdziemy wiele knajp oraz barów serwujących lokalne potrawy, m.in. świeże ryby z pobliskiego portu. Wieczorami wiele lokali jest otwartych do późna, co sprawia że i o tej porze dnia nie będziemy się nudzić. Pole namiotowe to idealny wybór zarówno dla osób, które goszczą w Mielnie jeden dzień, jak i dla urlopowiczów planujących dłuższe wakacje.

Oferujemy także domki kempingowe dla osób, które szczególnie cenią sobie wygodę. Kempingi wyposażone są w łóżka w zależności od potrzeb – dla par, rodzin z dziećmi lub też dla większych grup po indywidualnym ustaleniu. Wybór takiego rodzaju noclegu jest znacznie tańszą opcją niż wynajem pokojów w hotelu lub pensjonacie. Jest też wygodniejszy ze względu na umiejscowienie w sąsiedztwie plaży, sklepów i innych lokali usługowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na domki kempingowe oraz wyboru tańszej opcji, którą jest pole namiotowe. Każdy znajdzie tu ofertę spełniającą indywidualne oczekiwania, a my możemy zapewnić, że wybór Mielna i naszych usług będzie strzałem w dziesiątkę. Służymy pomocą i chętnie odpowiemy na Państwa pytania oraz rozwiejemy wątpliwości, dlatego też zachęcamy do kontaktu. Gwarantujemy fachowość w działaniu oraz pewność, że jeśli skorzystają Państwo z naszych usług raz, na pewno jeszcze tu wrócą.