Wakacje pod namiotem? Sprawdź dlaczego warto.

Mielno kusi swoim położeniem, z jednej strony znajduje się piękny Bałtyk, a z drugiej – jezioro Jamno.  Bliskość tych dwóch basenów wodnych daje możliwość wypoczywania na plażach, ale także spędzenia czasu bardziej aktywnie. Dlatego też zapraszamy na nasze pole kempingowe osoby, które planują wakacje nad morzem. Jest ono umiejscowione przy samej plaży, idealnie dla miłośników wypoczynku. Bliskość centrum miasta oraz restauracji i lokali usługowych sprawia, że na pewno nie będziemy się nudzić.

Jeśli Mielno to tylko Pole Rotunda!

Przyczepy kempingowe w naszej ofercie gwarantują większą prywatność oraz wygodę, są także tańsze niż noclegi w pensjonatach czy hotelach, dlatego też goście chętniej je wybierają. Oferujemy kempingi dwuosobowe, dla rodzin z dziećmi, ale także dla większych grup osób. Z każdym zainteresowanym ustalamy warunki indywidualnie i dobieramy najlepsze rozwiązania do jego potrzeb. Nasze pole gwarantuje noclegi przy plaży, co powinno przekonać osoby lubiące szum morza, wygodne i pobliskie zejście na piasek. Tereny zielone oraz bliskość deptaka miejskiego sprawią, że chętnie wybierzemy się także na piesze wycieczki, a liczba lokali gastronomicznych pozwoli nam spróbować różnych potraw.

Jeśli są Państwo zainteresowani wypoczynkiem w Mielnie, nasze pole kempingowe będzie idealnym wyborem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz cennikiem, a także do kontaktowania się w razie pytań lub chęci rezerwacji. Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniej przyczepy kempingowej i sprawimy, aby wakacje z nami były jak najlepsze.